Partnerzy

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

supportAutor wątku

 • *
 • ☆ Pŕöúđ Mémbéŕ ☆
 • 3385
  293
 • Płeć: Mężczyzna
 • Mariusz Gawron
  • Ewmapa 12.17 FB
  • Status GG
 • System: Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
 • Przeglądarka: Firefox 50.0 Firefox 50.0
Witajcie,

akcja Grudzień 2016 promocja na C-geo wynosi 20%

Firma Softline Plus oraz forum ewmapa.pl mają przyjemność zaoferować najnowszą wersję programu C-Geo edycję 2016 w ofercie promocyjnej tylko dla użytkowników forum ewmapa.pl rabat 20%.
Dotyczy również pojedynczych modułów,jak i przedłużenia aktualizacji.

Akcja promocyjna trwa do końca grudnia 2016.

Rabat może być przyznany na nowy program C-GEO, C-GML lub GeoOrganizer, upgrade starszej wersji niż C-GEO 2014, zakup nowych modułów do programu. Podstawą rabatu są ceny katalogowe.

Zamówienie programu C-Geo znajdujący się tutaj w uwagach dotyczących zamówienia podać hasło: ewmapa.pl oraz nick z forum.


Firma Softline działa od 1992 roku. Od początku zajmowaliśmy się tworzeniem oprogramowania dla Geodezji.

Pierwszymi naszymi aplikacjami były programy C-Geo (Concurrent GEO) i M-GEO (dla Psion do rejestracji i obliczeń w terenie). Powstały one w 1991 r. w czasie naszych studiów geodezyjnych na Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy).

Program C-Geo dla DOS był rozwijany przez 4 lata. Ostatnia jego wersja 3.5 powstała w 1994 roku, i w tym roku rozpoczęliśmy pracę nad C-Geo dla Windows.

Sprzedaż C-Geo v. 1.0 dla Windows rozpoczęliśmy od 1995 roku. Ze względu na rosnące potrzeby użytkowników programu w październiku 2007 roku doczekaliśmy się kolejnej wersji 8.0.
 

Od roku 2010 program jest rozwijany na bieżąco, czyli nie ma już numerowanych wersji (5,6,7,8...) a kolejne roczne edycje – a więc od stycznia 2016 - C-GEO Edycja 2016.

Program jest regularnie aktualizowany. Wprowadzane są zmiany wynikające z nowych przepisów prawnych w geodezji, w odpowiedzi na propozycje użytkowników programu, a także w wyniku realizacji naszego projektu rozwoju C-GEO.

Zakupując prawo do aktualizacji C-GEO zyskuje się zarówno dostęp do najnowszych wersji programu, rozwiązań zgodnych z aktualnymi przepisami, jak i stałą gwarancję oraz serwis i wsparcie techniczne dostępne przez telefon, e-mail i forum internetowe.

Na koniec 2015 roku ponad 7 tysięcy przedsiębiorstw i osób użytkowało C-GEO, liczba licencji przekroczyła 12 tysięcy sztuk."Bądź Narodowi pożytecznym" - Stanisław Staszic, Patron techników polskich.