Polityka prywatności

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - 2018 (GDPR/RODO)


Niniejsza polityka prywatności określa, w jaki sposób Ewmapa chroni wszelkie informacje, które podajesz podczas rejestracji i w czasie korzystania ze strony. Tym samym portal Ewmapa zobowiązuje się do zapewnienia ochrony Twojej prywatności.
Jeśli poprosimy Cię o podanie pewnych informacji, dzięki którym będziesz mógł identyfikować się podczas korzystania z tej witryny, możesz mieć pewność, że będzie ona używana tylko zgodnie z niniejszą polityką prywatności.

Ewmapa może zmieniać politykę prywatności, aktualizując tę stronę. Powinieneś od czasu do czasu sprawdzać tę stronę, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z wszelkich zmian. Ta polityka prywatności obowiązuje od December 28, 2019, 11:40 am.


Informacje dotyczące Twojego konta na Ewmapa są chronione przez prawa dotyczące ochrony danych obowiązujące w kraju, który nas obsługuje.

Jakie informacje o Tobie gromadzimy

Podczas korzystania z portalu, możemy zbierać następujące informacje:
- Nazwa Użytkownika
- Adres e-mail
- Data urodzenia
- Adres IP
- Inne dane, które mogą bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować Ciebie.

Wszelkie informacje wykraczające poza nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail wymagane przez Ewmapa podczas procesu rejestracji są obowiązkowe lub opcjonalne, według uznania Ewmapa. We wszystkich przypadkach masz opcję wyświetlania informacji na swoim koncie.
Ponadto na swoim koncie możesz włączyć/wyłączyć, automatyczne wysyłanie powiadomień e-mail.

Administratorem danych osobowych jest Ewmapa.
Kontakt z administracją w celu zmiany danych, lub też prawa do bycia zapomnianym drogą mailową prosimy kierować na adres: admin@ewmapa.pl, lub też za pomocą prywatnej wiadomości [PW] do: support

Jak wykorzystujemy gromadzone przez nas informacje
Wymagamy tych informacji, aby zapewnić lepszą obsługę, z następujących powodów:
- zewnętrzne przechowywanie danych, w tym optymalizacja usług, statystyki witryn.
- możemy wykorzystywać te informacje do ulepszania naszych produktów i usług.
- możemy okresowo wysyłać e-maile promocyjne dotyczące nowych produktów, ofert specjalnych lub innych informacji, które naszym zdaniem mogą okazać się interesujące przy użyciu podanego adresu e-mail.

Dzielenie się danymi z zaufanymi stronami trzecimi.
Możemy udostępniać Twoje dane osobowe stronom trzecim, z którymi współpracujemy, aby umożliwić ci integrację swoich usług z naszymi własnymi usługami oraz z zaufanymi zewnętrznymi dostawcami usług, jeśli jest to niezbędne do świadczenia usług w naszym imieniu, takich jak:
- serwowanie reklam
- analiza analizy naszych usług i danych demograficznych klientów

Jak przechowujemy i zabezpieczamy informacje, które zbieramy
Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje informacje były bezpieczne aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi lub ujawnieniu, wprowadziliśmy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i zarządcze procedury w celu zabezpieczenia informacji, które zbieramy online.

Żaden system bezpieczeństwa nie jest nieprzepuszczalny i ze względu na charakter Internetu, nie możemy zagwarantować, że dane, podczas transmisji przez Internet lub podczas przechowywania w naszych systemach lub w inny sposób pod naszą opieką, są absolutnie bezpieczne przed wykradzeniem ich przez innych.

Zgodność z regulacjami prawnymi i egzekwowaniem prawa.
Współpracujemy z urzędami państwowymi i organami ścigania oraz podmiotami prywatnymi w celu egzekwowania i przestrzegania prawa. Możemy ujawnić urzędom państwowym organom ścigania lub podmiotom prywatnym, wszelkie informacje na twój temat, aby odpowiedzieć na roszczenia i proces sądowy (takie jak wezwania do sądu), w celu ochrony naszej własności i praw lub własność i prawa osób trzecich, w celu ochrony bezpieczeństwa publicznego lub jakiejkolwiek osoby, lub w celu zapobiegania lub zaprzestania działalności uważanej za nielegalną lub niezgodną z prawem.

Komunikowanie się z tobą.
Możemy skontaktować się z Tobą bezpośrednio, tak jak jest to konieczne do dostarczenia komunikacji dotyczącej witryny.
Możemy również skontaktować się z Tobą z ofertami dodatkowych usług, które naszym zdaniem mogą okazać się cenne, jeśli wyrażasz na to zgodę lub gdy są dozwolone w oparciu o uzasadnione interesy.
Kontakty mogą obejmować:
- Adres e-mail

W zależności od Twoich preferencji, możesz również zaktualizować swoje preferencje subskrypcji w zakresie otrzymywania wiadomości od Ewmapa lub naszych partnerów, logując się na swoje konto i odwiedzając swój profil -> stronę z powiadomieniami.

Przekazywanie danych osobowych za granicę.
Jeśli korzystasz z naszych usług z kraju innego niż kraj, w którym znajdują się nasze serwery, Twoja komunikacja z nami może spowodować przeniesienie Twoich danych osobowych przez granice międzynarodowe.

Linki do innych stron internetowych.
Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych, jednak przy wykorzystaniu tych linków do opuszczenia naszej witryny, należy pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad tą inną witryną. W związku z tym nie możemy ponosić odpowiedzialności za ochronę i prywatność jakichkolwiek informacji dostarczanych podczas odwiedzania takich stron, a takie witryny nie podlegają niniejszej polityce prywatności. Powinieneś zachować ostrożność i zapoznać się z polityką prywatności obowiązującą na danej stronie internetowej.

Kontrolowanie twoich danych osobowych
Nie będziemy sprzedawać, dystrybuować ani dzierżawić Twoich danych osobowych stronom trzecim, chyba że otrzymamy Twoją zgodę lub wymagane jest to prawem. Możemy wykorzystywać twoje dane osobowe do wysyłania informacji promocyjnych o podmiotach trzecich, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, jeśli powiesz nam, że chcesz, aby tak się stało.
Możesz poprosić o szczegółowe informacje na temat danych osobowych, które posiadamy o Tobie, odwiedzając Twój profil i klikając w  Eksportuj dane.
Jeśli uważasz, że wszelkie informacje, które na Ciebie zatrzymujemy, są nieprawidłowe lub niekompletne, napisz do nas na adres admin@ewmapa.pl tak szybko, jak to możliwe. niezwłocznie poprawimy wszelkie informacje uznane za nieprawidłowe.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych praktyk ochrony prywatności lub któregokolwiek z Twoich praw opisanych powyżej, możesz skontaktować się z nami pod adresem admin@ewmapa.pl